Trenowanie online pod okiem doświadczonego trenera nigdy nie było bardziej proste niż teraz. Można  być na drugim końcu Świata i trenować regularnie bez wychodzenia z domu.

O systemie treningów online opowiada Balbina Piontek – mgr Coach i Trener Personalny.

Konsultacja– to jeden z najważniejszych elementów naszej współpracy. Wystarczy, że napiszesz do mnie i umówimy się na niezobowiązujące spotkanie. Poznamy się i dokładnie omówimy Twój cel, zasoby i możliwości. Dzięki wstępnej konsultacji masz możliwość zdecydowania, czy pasuję Ci jako Twój Trener i Coach. Porozumienie oraz stworzenie przyjaznej atmosfery i swobodnej przestrzeni do Twojego rozwoju jest dla mnie najważniejsze.​

Trening indywidualny– po konsultacji przychodzi czas na pierwszy trening, który zazwyczaj ustalamy na pierwszej konsultacji. Abym mogła przeprowadzić z Tobą trening, potrzebujesz kawałka przestrzeni (może to być Twój pokój, ogród itp.), telefonu bądź laptopa. Dla swojej wygody możesz użyć słuchawek bezprzewodowych.  Pierwsze spotkanie to dla mnie czas, by poznać Twoje zakresy ruchu i wady postawy. Abym później mogła dostosować efektywny plan treningowy.

Trening we dwoje– jeśli masz osobę, z którą lubisz trenować, to ta opcja jest wprost idealnym rozwiązaniem. Zaletą treningu online dla dwojga osób, jest niższa cena treningu w porównaniu do treningu indywidualnego. Jeśli natomiast nie mieszkacie ze sobą bądź jesteście z różnych miast, ten trening również znajdzie tutaj zastosowanie.

Trening grupowy– to taki gdzie masz dwóch lub więcej przyjaciół chcących trenować. Cena jest zależna od ilości osób w grupie. Przykładowo cena treningu 4 razy w miesiącu, przy czterech osobach w grupie, to koszt 99 zł/os./miesiąc.  Dzisiejsze komunikatory pozwalają na nawiązywanie połączenia między kilkoma osobami, w sposób klarowny i czytelny dla trenera.

Trening rodzinny– z doświadczenia wiem, że rzadko rodzice zdają sobie sprawę, że mogą trenować ze swoimi pociechami. Dlatego też zdecydowałam, że opiszę pokrótce taki rodzaj treningu. Zależy mi, abyście wiedzieli, że istnieje taka możliwość. Na treningu uwzględniane jest zdrowie, urazy i kontuzje całej rodziny. Trening dopasowany jest poziomem zaawansowania do najmłodszych. Z moich obserwacji wynika, że wspólne treningi bardzo zbliżają.

Więcej informacji na: https://piontekbalbina.wixsite.com/balbi